Αναζητώντας τα συναισθήματά μου
Υποβλήθηκε από Ανδρέας στις Πέμ, 28/03/2024 - 12:00.
![](https://www.dimotikoamfikleias.gr/sites/default/files/img-da0b40da3e5d01954ec755e4fd88f3cc-v.jpg)
![](https://www.dimotikoamfikleias.gr/sites/default/files/screenshot_4_0.jpg)
![](https://www.dimotikoamfikleias.gr/sites/default/files/screenshot_9_1.jpg)
![](https://www.dimotikoamfikleias.gr/sites/default/files/screenshot_1_5.jpg)
![](https://www.dimotikoamfikleias.gr/sites/default/files/screenshot_2_2.jpg)
![](https://www.dimotikoamfikleias.gr/sites/default/files/screenshot_3_1.jpg)
![](https://www.dimotikoamfikleias.gr/sites/default/files/screenshot_5.jpg)
![](https://www.dimotikoamfikleias.gr/sites/default/files/screenshot_6.jpg)
![](https://www.dimotikoamfikleias.gr/sites/default/files/screenshot_8_0.jpg)
Την Τετάρτη 27 Μαρτίου 2027 επισκέφθηκαν την Αιάντειο Δημόσια Βιβλιοθήκη Αταλάντης οι μαθητές της Α΄, Β΄και Γ΄ Τάξεων του Δημοτικού Σχολείου Αμφίκλειας και παρακολούθησαν το Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα με τίτλο "Αναζητώντας τα συναισθήματά μου" . Επιπλέον ξεναγήθηκαν στους χώρους της Βιβλιοθήκης.
Εκπαιδευτικοί: Οζούνη Νικολέτα, Λινάρδου Ναυσικά,Σκαρμούτσου Μαρία και Μαλιάγκα Πηνελόπη
![](https://www.dimotikoamfikleias.gr/sites/default/files/img-da0b40da3e5d01954ec755e4fd88f3cc-v.jpg)
![](https://www.dimotikoamfikleias.gr/sites/default/files/screenshot_4_0.jpg)
![](https://www.dimotikoamfikleias.gr/sites/default/files/screenshot_9_1.jpg)
![](https://www.dimotikoamfikleias.gr/sites/default/files/screenshot_1_5.jpg)
![](https://www.dimotikoamfikleias.gr/sites/default/files/screenshot_2_2.jpg)
![](https://www.dimotikoamfikleias.gr/sites/default/files/screenshot_3_1.jpg)
![](https://www.dimotikoamfikleias.gr/sites/default/files/screenshot_5.jpg)
![](https://www.dimotikoamfikleias.gr/sites/default/files/screenshot_6.jpg)
![](https://www.dimotikoamfikleias.gr/sites/default/files/screenshot_8_0.jpg)
![](https://www.dimotikoamfikleias.gr/sites/default/files/a_17.jpg)